DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli chcesz, aby Twoje zamiłowanie do gier było okazją do zdobycia cennego doświadczenia, a przy okazji szukasz świetnych kompanów zakręconych na punkcie gier wideo tak samo jak Ty, to świetnie trafiłeś!

Wypełnij formularz i przekonaj nas, że w stowarzyszeniu potrzebujemy właśnie Ciebie!

Imię i nazwisko*

Adres email*

Wyjaśnij, dlaczego zainteresowała Cię Poznańska Gildia Graczy*

Jak chciałbyś wspomóc nasze stowarzyszenie?*

W jaki sposób jesteś związany z kulturą gier wideo?*

Dodatkowe informacje

Zgoda na przetwarzanie danych
(WYMAGANE) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) przez Poznańska Gildia Graczy z siedzibą przy Ul. Wołkowyskiej 28/60, 61-132 Poznań w celach i zakresie zgodnym z realizacją zapytania.
(WYMAGANE) Oświadczam, że zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane osobowe podane w Formularzu będą przetwarzane w prawnie usprawiedliwionych celach realizowanych przez administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny i uzasadniony z punktu widzenia celów ich zgromadzenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia skargi do UODO, a także wycofania zgody na przetwarzanie w każdej chwili. Administratorem danych osobowych jest przez Poznańska Gildia Graczy z siedzibą przy Ul. Wołkowyskiej 28/60, 61-132 Poznań

Aby wycofać zgodę, należy wysłać prośbę o usunięcie danych na adres e-mail: wojciech@gildiagraczy.pl.

We hide it. We had to.