O NAS

Jak powstaliśmy?

Nasze spotkania pod banderą PGG zaczynają się już w 2013 roku. W Poznaniu jednym z niewielu eventów łączących graczy było wtedy Pog(R)adajmy, prowadzone przez Paulinę Rutkowską. Dla wielu z nas było to jednak za mało. Jesteśmy ambitni, więc zapragnęliśmy wprowadzić zmiany w postrzeganiu graczy, być widoczni jako grupa społeczna i prężnie działać dla dobra lokalnej społeczności graczy. Dlatego w lutym 2015 roku założyliśmy stowarzyszenie przeznaczone zarówno dla miłośników gier wideo, jak i dla tych, którzy te gry tworzą.

Nasze działania

Aby rozwijać kulturę graczy wideo, tworzymy wydarzenia sprzyjające poznaniu się graczy, wymianie ich poglądów, zawiązywania przyjaźni. Zależy Nam na rozwoju także w kontekście twórców gier. W tym celu zawiązujemy i wspieramy takie inicjatywy jak poznańskie Pog(R)adajmy, czy P-JAM - game jam organizowany w trakcie największego w Polsce festiwalu fantastyki Pyrkon.

POZNAJ NAS

MICHAŁ WIŚNIEWSKI

PREZES STOWARZYSZENIA

Miłośnik science fiction i post-apo w grach i kulturze. Interesuje się i zajmuje grywalizacją oraz grami terenowymi. W czasie naszych eventów raczej nie paraduje na pierwszej linii, a naprawia coś na zapleczu. Gildyjna "złotówa" i żarłok.

WOJCIECH SYGIER

WICEPREZES STOWARZYSZENIA

Gracz od urodzenia, w gamedevie od 28 roku życia. Niegdyś pecetowiec, obecnie konsolowiec (Team Xbox). Pasjonat Stanów Zjednoczonych, miłośnik airsoftu. Uzależniony od osiągnięć. W PGG człowiek od wszystkiego - zawsze tam, gdzie ktoś jest potrzebny. Zawodowo QA w CD Projekt RED.

PAWEŁ HÜBNER

SKARBNIK

Loading...