#PS4BloodShare – PlayStation Polska chciało naszej krwi!

PlayStation z okazji nadchodzącej premiery gry Bloodborne zorganizowało na całym świecie akcję charytatywną połączoną z promocją swojej produkcji przeznaczonej na PS4. Wydarzenie dotarło także do Polski i odbędzie się 24 marca 2015 w Warszawie:

Z okazji premiery Bloodborne na PS4 rzucamy wyzwanie graczom, aby połączyli siły, zakasali rękawy i oddali krew dla Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. Na śmiałków będziemy czekać pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie obok stacji metra „Centrum” w godzinach 11:00 – 16:00 w dniu premiery gry – 25 marca.

Źródło: https://www.facebook.com/events/388098381370133/

Poznańska Gildia Graczy udostępniła na swoim fanpage’u informację o tej fantastycznej akcji, przypominającej o ratowaniu życia i walce z chorobami. Nie trzeba było czekać długo na reakcję PlayStation Polska!

screencapture-www-facebook-com-PoznanskaGildiaGraczy

PGG zostało wyzwane, a ze cel szczytny, we wtorek 24 marca dwójka poznańskich graczy – Michał Pietryka i Kacper Andrzejczak – zdecydowali się oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

collage4

Mam nadzieję, że w związku z wydarzeniem do akcji przyłączą się kolejni gracze, nie tylko ci ze stowarzyszenia PGG, nie tylko z Poznania, ale również z innych miast. Tak po prostu, nie licząc na żadną fizyczną nagrodę w postaci koszulki, czy gry, ale z potrzeby serca.