Warsaw Games Week – nowe wydarzenie dla graczy

Rezerwujcie weekend 23-25 października, ponieważ w warszawskiej hali Expo XXI odbędzie się Warsaw Games Week.

Wydarzenie to zawdzięczamy Stowarzyszeniu Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR). Organizator znany jest z kampanii Zapytaj o gry, Graj Bezpiecznie oraz Patrz w co Gram realizowanych pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Organizacja zajmuje się promocją bezpiecznego korzystania z gier wideo oraz zwiększaniem świadomości społecznej dotyczącej roli producentów, dystrybutorów gier komputerowych i konsolowych we współczesnej gospodarce.

Warsaw Games Week to przede wszystkim targi dla fanów gier, jednak w trakcie trwania imprezy coś dla siebie znajdzie też każdy wielbiciel nowoczesnych technologii. Podczas WGW będzie mieć miejsce pierwszy w Polsce pokaz gier na Project Morpheus – hełm wykorzystujący technologię wirtualnej rzeczywistości dedykowany dla najnowszej konsoli Sony – PlayStation 4. Atrakcji ma nie zabraknąć: odbędą się liczne turnieje, a wszyscy goście będą bawić się w specjalnie przygotowanych strefach. Uczestnicy targów otrzymają szansę przetestowania najnowszych tytułów, a także profesjonalnego sprzętu. Nie zabraknie miejsca również dla fanów e-sportu – w Warszawie pojawią się najpopularniejsi gracze i youtuberzy.

Do współpracy zaproszono takie firmy jak CENEGA, Microsoft, Sony Computer Entertainment Polska oraz Ubisoft. Organizatorzy zapraszają również najmłodszych miłośników gier:

Warsaw Games Week 2015 to doskonała rozrywka dla każdego – zarówno dla zaangażowanych fanów gier jak i rodzin z dziećmi.

Cena biletu VIP na pierwszy dzień wydarzenia (piątek) to 120zł. Wejście na każdy kolejny dzień to koszt 30zł. Zgodnie z misją stowarzyszenia Organizator zadbał też o bilety dla rodzin (2+1 lub 1+2 osoby) w cenie 80zł. Bilety można kupić w punktach sprzedaży sieci eBilet, na www.ebilet.pl lub przez stronę www.warsawgamesweek.pl

Ekipa PGG będzie na miejscu – oczekujcie relacji!

_____

Źródło informacji: warsawgamesweek.pl, strona wydarzenia na FB