Game Industry Conference już za dwa miesiące!

Poznańska Gildia Graczy otrzymała właśnie garść informacji na temat nadchodzącego zjazdu twórców gier pod nową nazwą – Game Industry Conference 2015. Stowarzyszenie graczy gier wideo po raz kolejny jest partnerem konferencji.

banner

Już 16. października rozpocznie się trzydniowe święto branży gier. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawią się najważniejsze osobistości z polskiego i zagranicznego gamedevu, by podzielić się swoim doświadczeniem i wymienić poglądami dotyczącymi rynku. Po prostu: by wziąć udział w Game Industry Conference, największej w Europie i otwartej konferencji dla twórców gier i graczy zainteresowanych procesem tworzenia gier.

GIC to trzydniowe wydarzenie poświęcone grom: ich tworzeniu, testowaniu i w końcu – sprzedawaniu. Dotychczas znane pod nazwą Zjazd Twórców Gier, przez lata wyrobiło sobie rozpoznawalną, także w Europie Zachodniej, markę. W lipcu ruszył nabór prelegentów, a teraz sprzedaż biletów biznesowych i deweloperskich. Wstęp na same wykłady jest jednak nadal darmowy dla osób posiadających dowolny bilet na Poznań Game Arena.

3

Wersja deweloperska biletu oprócz możliwości wejścia na teren PGA i GIC przez całe trzy dni gwarantuje także wstęp na piątkową imprezę konferencyjną oraz zestaw gadżetów (w tym: materiałów konferencyjnych).

Wersja biznesowa biletów rozszerza wersję deweloperską. Po pierwsze daje dostęp do strefy biznesowej, w której można odpocząć między poszczególnymi wykładami, podyskutować z innymi prelegentami i uczestnikami biznesowymi czy udzielić wywiadu dla mediów. Po drugie w strefie będą serwowane lunche konferencyjne – dzięki nim przez trzy dni nie trzeba przejmować się wyżywieniem an tracić czasu na opuszczanie terenu targów. Po trzecie dodatkowo zapewnia wejście na sobotnią imprezę PGA – Exhibitor Party. Co jednak najważniejsze – uczestnikom biznesowym zostanie udostępniony system umawiania spotkań Pitch&Match.

Game Industry Conference to pierwsza konferencja w Europie Środkowej i Wschodniej, która korzysta ze znanego systemu matchmaking.com, stosowanego na wielu konferencjach branżowych w Europie Zachodniej i Północnej. Umożliwia ona nawiązywanie kontaktów biznesowych poprzez zamieszczenie swojego opisu i oferty, a także określenie kogo poszukujemy do współpracy. Przeglądając profile innych, zaproszenia do spotkań i korzystając z sugestii systemu możemy umówić się na rozmowy z wybranymi osobami. System dba o to by przydzielić wolny stolik i wyznaczyć godzinę pasującą obu stronom. Nawiązywanie kontaktów biznesowych i odnajdywanie współpracowników o oczekiwanych umiejętnościach jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Zakupu biletów można dokonać poprzez formularz na stronie www.gic.gd/bilety/. Warto także obserwować fanpage oraz twitter wydarzenia, a także kanały social media współpracujących z konferencją portali, gdyż można znaleźć na nich wartościowe zniżki.

Zapraszamy na Game Industry Conference zarówno branżę gier, jak i osoby chcące z nią związać swoją przyszłość. Trzydniowy program gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a trzy różne opcje wstępu zapewnią swobodę wyboru atrakcji niezależnie od zasobności portfela.

1

___

Źródło: informacja prasowa GIC