PGG NA PGA 2016 – MOC ATRAKCJI

Poznańska Gildia Graczy po raz drugi na Poznań Game Arena!

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na kolejną już edycję targów Poznań Game Arena, na której PGG ponownie zapewni wam dozę przedniej zabawy! Już od piątku 21 października będziecie mogli znaleźć nasze fioletowe stoisko w strefie gier niezależnych (pawilon 7, stoisko 7). Czekają na was ekscytujące konkursy!


PGG QUEST

Zapraszamy Was na wspaniałą przygodę, wystarczy że odbierzecie od naszego fioletowego NPC misję „PGG QUEST”, która sprawi, że poczujecie się jak bohaterowie gry RPG wewnątrz hali gier niezależnych! Podczas gry będziecie musieli wypełnić powierzone Wam zadania, za które otrzymacie specjalne odznaki. Te należy naklejać na karty uczestników Questa. Karty z kompletnym zestawem odznak będą brały udział w losowaniu bardzo hojnych nagród! Nie możecie tego przegapić!

 

PIXEL & MUSIC MASTER

Po raz kolejny będziecie mieli możliwość sprawdzić się w znajomości muzyki z gier, zarówno nowych jak i tych, które zdobyły już status kultowych. Tym razem jednak dodajemy coś ekstra – konkurs obrazkowy! Na zwycięzców czeka bardzo pyszne ciacho! I to prawdziwe – prosto od Nerds’ Kitchen!

pggquest_icon

pixelmaster_icon

musicmaster_icon

SPONSORZY NAGRÓD

plakat_pgg_quest

PGG CONSIERGE

Organizacja i prowadzenie stoiska podczas PGA to bardzo wymagająca i stresująca praca. Dlatego Stowarzyszenie Poznańskiej Gildii Graczy oferuje wsparcie dla Wystawców gier Indie. Jeśli w pewnym momencie będziecie musieli opuścić stoisko możecie zgłosić się do Nas o pomoc – wystarczy wypełnić formularz, a nasi wolontariusze przypilnują miejsce podczas Waszej nieobecności. Dodatkowo, jeśli będzie wam brakować jakiegoś sprzętu lub najazd gości spowoduje brak wolnej chwili na kupienie napoju czy zamówienie obiadu, wypatrujcie naszych fioletowych NPCów, a na pewno pomożemy!

plakat_pgg_consierge

SONY DSC


PGA to również świetna okazja, aby zapoznać się z działaniami PGG i być może przyłączyć się do stowarzyszenia. Chętnie opowiemy Wam o przyświecającym nam celu, naszej misji oraz pochwalimy się dotychczasowymi osiągnięciami.

Do zobaczenia!